Офіційний портал
Районна адміністрація
Запорізької міської ради

по Дніпровському району

Адреса: 69096, вул.Бородінська, 1 А
Приймальня: +38 (061) 224-87-01; факс: 224-86-97
e-mail: lenra@meriazp.gov.uaВ ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАТО РОБОТИ З ДЕЗИНСЕКЦІІЇ ВОДОЙМИЩ

      З метою попередження виникнення зооантропонозних і трансмісивних захворювань, щорічно затверджується Програма «Фінансування заходів з дератизації відкритих стацій та дезінсекції анофологенних водоймищ м. Запоріжжя» (далі – Програма).
      У рамках Програми, затвердженої рішенням Запорізької міської ради 19.12.2018 № 51, на проведення дезінсекції водоймищ Дніпровського району у 2019 році районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району затверджені видатки у сумі 18,370 тис.грн.
      Проведення заходів з дезінсекції анофелогенних водоймищ заплановано у балці Робочій (10,528 га), балці Щавелевій (10 га) та по вул. Вишневського (вниз до кар’єру) (30,5 га).
      Ентомологом відокремленого підрозділу Запорізького міського відділу ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» було проведено обстеження водоймищ Дніпровського району та визначені строки проведення дезінсекції.
      На теперішній час районною адміністрацією проведений перший етап заходів з дезінсекції анофелогенних водоймищ у балці Робочій, балці Щавелевій та по вул. Вишневського (вниз до кар’єру).
      Після отримання від ентомолога акту контрольного обстеження водойми з метою оцінки якості проведених заходів буде проведена повторна обробка водної поверхні (кінець червня поточного року).

Пошук

Сделать стартовой Сделать стартовой
Добавить в избранное Добавить в избранное
subscribe Подписаться на рассылку

Анонси

Записей не найдено.
????? ????? ?? PROext
ZOKC

Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу dniprovska-ra.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.


"Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Atribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше"

Создание сайтов Smartinternet