Офіційний портал
Районна адміністрація
Запорізької міської ради

по Дніпровському району

Адреса: 69096, вул.Бородінська, 1 А
Приймальня: +38 (061) 224-87-01; факс: 224-86-97
e-mail: lenra@meriazp.gov.uaУ ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОЙШЛА ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ

      Сьогодні, 12 лютого, в районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району відбулася зустріч голів первинних ветеранських організацій з представниками управління соціального захисту населення, Дніпровського відділу обслуговування громадян м. Запоріжжя, лікувальних установ.
      До ветеранів зі словами подяки за активну життєву позицію звернувся голова районної адміністрації Віталій Змієнко. Віталій Валерійович познайомив присутніх з програмами, які втілюватимуться у життя в 2020 році міською владою, відповів на найболючіші питання ветеранів.
      Наталя Павлюк – начальник відділу прийому громадян розповіла як працювало управління щодо соціального захисту ветеранів, які плани на майбутнє.
      Щодо пенсійного забезпечення пенсіонерів виступила Ольга Манакова – начальник відділу обслуговування громадян. Нарахування пенсій, перерахунок, новинки пенсійної реформи – ці питання найбільш цікавили присутніх.
      Ольга Рак – заступник директора КНП «Міська лікарня № 9» розповіла про реформу медичного обслуговування. Познайомила зі змінами у отриманні послуг лікування у зв’язку з реформуванням медицини. Розповіла про І етап реформування та повідомила, які зміни чекають на пацієнтів під час ІІ етапу, наголосивши, що другий етап почнеться з 1 квітня.
      Завершилась зустріч концертною програмою.

Пошук

Сделать стартовой Сделать стартовой
Добавить в избранное Добавить в избранное
subscribe Подписаться на рассылку

Анонси

Записей не найдено.
????? ????? ?? PROext
ZOKC

Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу dniprovska-ra.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.


"Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Atribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше"

Создание сайтов Smartinternet