Офіційний портал
Районна адміністрація
Запорізької міської ради

по Дніпровському району

Адреса: 69096, вул.Бородінська, 1 А
Приймальня: +38 (061) 224-87-01; факс: 224-86-97
e-mail: reception.dnpra@zp.gov.uaВ ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 29-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

      Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ.
      20 серпня в районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району відбувся святковий захід з нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України, на якому очільник району Віталій Змієнко відзначив Почесними грамотами та вручив подарунки найактивнішим представникам різних галузей діяльності Дніпровського району.
      З нагоди свята учні та вчителі Запорізької дитячої музичної школи № 5 підготували літературно-музичну композицію, яку подарували присутнім гостям.
      Щиро вітаємо мешканців району зі святом та бажаємо миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання Незалежної України та її народу! Нехай серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Пошук

Сделать стартовой Сделать стартовой
Добавить в избранное Добавить в избранное
subscribe Подписаться на рассылку

Анонси

Записей не найдено.
????? ????? ?? PROext
ZOKC

Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу dniprovska-ra.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.


"Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Atribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше"

Создание сайтов Smartinternet