Офіційний портал
Районна адміністрація
Запорізької міської ради

по Дніпровському району

Адреса: 69096, вул.Бородінська, 1 А
Приймальня: +38 (061) 224-87-01; факс: 224-86-97
e-mail: reception.dnpra@zp.gov.uaУ ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ-АФГАНЦІВ

      15 лютого 2021 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення військ з Афганістану у Дніпровському районі з врахуванням карантинних норм відбулася зустріч голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району Віталія Змієнка з ветеранами-афганцями.
      У зустрічі взяли участь голова ГО «Всеукраїнська спілка ветеранів Афганістану та АТО» Володимир Блинов, голова ГО «Спілка ветеранів Афганістану м. Запоріжжя» Віктор Головченко та ветерани-афганці.
      Віталій Змієнко привітав всіх присутніх з річницею: «Сьогодні святковий і одночасно трагічний день. 32 роки тому відбулось виведення військ з Афганістану. Понад дев’ять років контингент Радянських військ перебував на території цієї країни. Свої вітання з цієї нагоди ми, в першу чергу, адресуємо вам, воїнам - «афганцям». Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «ОБОВ'ЯЗОК» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Шануємо живих, ви Герої назавжди!» та вручив подарунки.
      Ветерани Афганістану поділилися наболілим, а також подякували за теплий прийом. Володимир Блинов вручив ветеранам почесні медалі «32 річниця виводу військ з Афганістану» та висловив сподівання на подальшу співпрацю.


Пошук

Сделать стартовой Сделать стартовой
Добавить в избранное Добавить в избранное
subscribe Подписаться на рассылку

Анонси

Записей не найдено.
????? ????? ?? PROext
ZOKC

Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу dniprovska-ra.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.


"Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Atribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше"

Создание сайтов Smartinternet