Офіційний портал
Районна адміністрація
Запорізької міської ради

по Дніпровському району

Адреса: 69096, вул.Бородінська, 1 А
Приймальня: +38 (061) 224-87-01; факс: 224-86-97
e-mail: reception.dnpra@zp.gov.uaІНФОРМАЦІЯ ПРО УСУНЕННЯ НАСЛІДКІВ ПОРУШЕНЬ ТИПОВИХ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ

     Районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району вкотре звертається до суб’єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність в районі, без оформлення відповідних документів дозвільного характеру на розміщення тимчасових споруд (кіосків), з питання самостійного знесення своїх кіосків, які не працюють, мають застарілий дизайн, встановлених з порушенням чинного законодавства.
     Повідомляємо, згідно рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 27.06.2023 № 378 «Про усунення наслідків порушень Типових правил благоустрою території населеного пункту» в районі продовжується робота щодо усунення наслідків порушень Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310, якими згідно рішення Запорізької міської ради від 17.03.2023 № 104 «Про правила благоустрою території міста Запоріжжя», наразі вирішено керуватись, та які визначені обов’язковими для виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, органами самоорганізації населення, а також громадянами, у тому числі іноземцями та особами без громадянства.
     На виконання рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради:
     - від 27.06.2023 № 379/30 «Про усунення наслідків порушень Типових правил благоустрою території населеного пункту за адресою: перехрестя вул. Ладозька, 25 та вул. Товариська, 56 (на підставі акту обстеження території від 27.03.2023 № 0067)» провести демонтаж тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;
     - від 27.06.2023 № 379/23 «Про усунення наслідків порушень Типових правил благоустрою території населеного пункту за адресою: вул. Трегубенка, 28 (на підставі акту обстеження території від 28.04.2023 № 0028)» провести демонтаж металевої конструкції;
     - від № 379/22 «Про усунення наслідків порушень Типових правил благоустрою території населеного пункту за адресою:вул. Трегубенка, 28 (на підставі акту обстеження території від 28.04.2023 № 0027)» провести демонтаж засобу дрібно-роздрібної торговельної мережі (автопричіп), звільнення території та демонтаж від незаконно встановлених вищезазначених об’єктів проводився 30.08.2023 та 06.09.2023 представниками департаменту муніципального управління Запорізької міської ради, установи «Інспекція з благоустрою міста Запоріжжя», районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району, Запорізького управління ГУНП в Запорізькій області. Звільнення території проводилося без присутності власників (користувачів) об’єктів.
     Комісією для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Типових правил шляхом звільнення об’єкта благоустрою міста Запоріжжя від об’єктів, встановлених без відповідних дозвільних документів були здійснені заходи щодо звільнення та транспортування на визначене місце зберігання - територія депо № 2 Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» за адресою: вул. Лізи Чайкіної, буд. 1.
     Останнім часом, серед підприємців спостерігається тенденція самостійно демонтувати власні споруди, оскільки розуміють, що їхні дії неправомірні.
     Але, на превеликий жаль, не всі суб’єкти підприємницької діяльності самі усвідомили цивілізований підхід до боротьби з незаконними тимчасовими спорудами.
     Спочатку спеціалісти відділу житлово-комунального господарства та благоустрою районної адміністрації Запорізької міської ради попереджують суб’єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність в районі, та дають змогу прибрати незаконний кіоск власними силами.
     У разі, якщо фізична особа-підприємець ігнорує попередження, члени комісії для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Правил благоустрою території міста Запоріжжя проводять заходи щодо демонтування таких тимчасових споруд (кіосків) примусово.
     Ми не маємо бажання когось позбавити права на провадження підприємницької діяльності, ми зобов’язані навести лад з розміщенням тимчасових споруд (кіосків) у нашому рідному місті Запоріжжі. Цього від нас вимагає абсолютна більшість запоріжців».

Пошук

Сделать стартовой Сделать стартовой
Добавить в избранное Добавить в избранное
subscribe Подписаться на рассылку

Анонси

Записей не найдено.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

ZOKC

Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу dniprovska-ra.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.


"Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Atribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше"

Создание сайтов Smartinternet